Billenőkapcsoló 1 pólusú BE/BE
Gyártó: Marquardt
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Billenőkapcsolók, 1800-as sorozatBepattintós szerelés, minőségi kapcsoló emelő kontaktussal, nagy elektromos és mechanikus élettartammal.Műszaki adatok: Anyag: Termoplaszt · Csatlakozó: Forrfülek · Előlapi kivágás: 19.4 x 1...
Termékazonosító: 40482
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 190 Ft/db)
1 190 Ft
Bepattintós szerelés, minőségi kapcsoló emelő kontaktussal, nagy elektromos és mechanikus élettartammal.
Műszaki adatok:
Anyag: Termoplaszt · Csatlakozó: Forrfülek · Előlapi kivágás: 19.4 x 13 mm · Felirat/motívum: Nincs · Funkciók (kapcsoló/nyomógomb): Nyomó · Gyártói szám: 1803.6222 · Ház/gomb szín: Fekete · Kapcsolási feszültség: 250 V/AC · Kapcsolási állások: 1 x BE/(BE) · Kapcsolási áram, induktív: 4 A · Max. kapcsolási áram: 6 A · Tartalom: 1 db · Típus: Billenőkapcsoló · Világítás típus: Nincs · Védelmi típus: IP40
Figyelem:
A kapcsolási helyzet leírásakor a zárójelben lévő értékek azt jelentik, hogy nyomógomb funkcióról van szó.
| Ház/gomb szín | Fekete |
|---|---|
| Funkciók | Nyomó |
| Világítás típus | Nincs |
| Kapcsolási állások | 1 x BE/(BE) |
| Felirat/motívum | Nincs |
| Anyag | PA |
| Csatlakozó | Forrfülek |
| Kapcsolási feszültség | 250 V/AC |
| Max. kapcsolási áram | 6 A |
| Védelmi típus | IP40 |
| Tartalom | 1 db |
| Előlap kivágás | 19.4 x 13 mm |
| Gyártói szám | 1803.6222 |
| Anyag | Termoplaszt |
| Kivitel | 1 x BE/(BE) |
| Kapcsolási áram, induktív | 4 A |
| Megvilágítás | Nincs |
| Csatlakozó | Forrfüles |
| Felirat | Nincs |
| Termék típus | Billenőkapcsoló |
| Termékazonosító | 40482 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Marquardt |
| Cikkszám | 700835 |
| Súly | 3.2 g |
| Vonalkód | 2050000216848 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.