Marmitek Split 312 2 port HDMI elosztó 3D lejátszás lehetséges 3840 x 2160 pixel Ezüst
Gyártó: Marmitek
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Marmitek Split 312 2 port HDMI elosztó 3D lejátszás lehetséges 3840 x 2160 Pixel Ezüst Split 312 UHD - HDMI elosztó, 1 bemenet / 2 kimenet (Ultra HD-hez is)Támogatja a HDCP 2.2-t a védett 4K Ultra HD tartalom lejátszásához.Ossza e...
Termékazonosító: 960272
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
Split 312 UHD - HDMI elosztó, 1 bemenet / 2 kimenet (Ultra HD-hez is)
Támogatja a HDCP 2.2-t a védett 4K Ultra HD tartalom lejátszásához.
Ossza el a HDMI jelet 2 televízióra vagy projektorra.
Többé nem szükséges a HDMI-kábel újracsatlakoztatása, ha filmeket vagy játékot szeretne nézni egy másik képernyőn.
Lehetővé teszi a digitális TV dekóder, műholdas vevő, játékgép vagy Blu-ray lejátszó képének és hangjának megjelenítését egyszerre 8 képernyőn (TV vagy HD vetítő).
Alkalmas Ultra HD 4k, Full HD 1080p és minden 3D-s adathoz.
Támogatja a HD audiorendszereket és az összes többi általános audio formátumot.
Használja az egyedi EDID kapcsolót, ha szükséges, a HDMI-kimenet maximális felbontásának meghatározására.
Ossza meg a HDMI jelet, és játssza le 2 TV-n / kivetítőn
A Split 312 készülékkel eloszthatja a dekóder vagy más HDMI forrás HDMI jelet 2 televízióhoz. Ideális, ha ugyanazt a bemutatót vagy ugyanazt a filmet szeretné megjeleníteni egyszerre két képernyőn. Mivel a kapcsoló támogatja a 4k2k és a 3D-t, csatlakoztatható az Ultra HD TV-hez.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Equipment:
Az automatikus méretezés funkció automatikusan felismeri a képernyő lehető legnagyobb felbontását, és egyszerre 2 különböző video felbontást képes megjeleníteni (1080p és 4k2k). 4k2k Ultra HD, 1080p Full HD 1080p és minden 3D-s adathoz alkalmas.
Támogatja a nagyfelbontású LPCM 7.1CH, a Dolby TrueHD és a DTS-HD Master Audio alkalmazást
Technical specifications:
Bemenetek: 1 x · Bemeneti csatlakozók: HDMI™ · Horizontal resolution: 3840 Pixel · Kimenetek száma: 2 x · Kimeneti csatlakozók (számítástechnika/multimédia): HDMI™ · Méret, magasság: 19 mm · Méret, mélység: 87 mm · Méret, szélesség: 60 mm · Szín: Ezüst · Súly: 60 g · További műszaki adatok: UHD (3840x2160 pixel) · Támogatott monitorok száma: 2 · Tápellátás: Hálózati adapterről üzemeltetett · Vertical resolution: 2160 Pixel · Átkapcsoló/elosztó jellemzők: 3D lejátszás lehetséges
Package contents:
HDMI elosztó
Hálózati adapter / 150 cm
| Támogatott monitorok száma | 2 |
|---|---|
| Bemenetek | 1 x |
| Csatlakozók (bemenet) | HDMI™ |
| Kimenetek száma | 2 x |
| Kimeneti csatlakozók | HDMI™ |
| Tápellátás | Hálózati adapterről üzemeltetett |
| Jellemzők | 3D lejátszás lehetséges |
| Szín | Ezüst |
| Súly | 60 g |
| Szélesség | 60 mm |
| Magasság | 19 mm |
| Mélység | 87 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 60 x 19 x 87 mm |
| Felbontás (max.) | 3840 x 2160 pixel |
| Termék típus | HDMI elosztó |
| Termékazonosító | 960272 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Marmitek |
| Cikkszám | 1344097 |
| Súly | 252 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.