Modellvasút elektronika
Märklin 67013 Menetszabályozó 230 V
Gyártó: Märklin
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Märklin 67013 Menetszabályozó 230 V
Termékazonosító: 970687
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 48 990 Ft/db)
48 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V |
|---|---|
| Kimenő feszültség | 10 V/DC |
| Hossz | 130 mm |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 50 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 130 x 70 x 50 mm |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Termék típus | Menetszabályozó |
| Termékazonosító | 970687 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Märklin |
| Cikkszám | 498138 |
| Súly | 377 g |
Modellvasút elektronika: itt megtalálhatja mindent a digitális vezérléshez és a vasúti jelzőrendszerhez! A TAMS Elektronik, Viessmann, Märklin, PIKO és Woodland Scenics márkák termékeivel könnyedén irányíthatja a vonatokat, beleértve a Roco Z21 multiMAUS 10835 Digitális kézi szabályozót vagy a TRIX H0 T66508 Menetszabályozót. Válasszon a kínálatunkból és tegye vasútmodelljét még élvezetesebbé!
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.