Z | Sínek
8565 Z Märklin miniclub sín Váltó, balos 110 mm 13 ° 490 mm 1 db
Gyártó: Märklin
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
8565 Z Märklin miniclub sín Váltó, balos 110 mm 13 ° 490 mm 1 db
Termékazonosító: 918573
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
| Gyártói szám | 8565 |
|---|---|
| Megépítési méret | Z |
| Sín kivitel | Váltó |
| Sín kivitel | balos |
| Hossz | 110 mm |
| Sugár | 490 mm |
| Szög | 13 ° |
| Kivitel | Kézi sebességváltóval |
| Tartalom | 1 db |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Termék típus | Z Märklin miniclub sín |
| Termékazonosító | 918573 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Märklin |
| Cikkszám | 247891 |
| Súly | 25 g |
A vasútmodell építésének lényegi része a sínek kiválasztása és elhelyezése. Märklin miniclub sínrendszerünk széles választéka biztosítja az alapot mindenféle pályatervezéshez, legyen szó egyszerű körpályákról vagy komplex, részletes modellekről. Kiegészítő csomagolások, hajlított síntípusok és többi kiegészítő segítenek a pálya elkészítésében, hogy álmaitok vasútmodellje valóra válhasson.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.