Z | Sínek
8563 Z Märklin miniclub sín Váltó, elektromágneses, jobbos 110 mm 13 ° 490 mm 1 db
Gyártó: Märklin
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
8563 Z Märklin miniclub sín Váltó, elektromágneses, jobbos 110 mm 13 ° 490 mm 1 db
Termékazonosító: 921409
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 22 990 Ft/db)
22 990 Ft
| Gyártói szám | 8563 |
|---|---|
| Megépítési méret | Z |
| Sín kivitel | Váltó |
| Sín kivitel | elektromágneses |
| Sín kivitel | jobbos |
| Hossz | 110 mm |
| Sugár | 490 mm |
| Szög | 13 ° |
| Kivitel | Dupla tekercses hajtás és kézikar |
| Tartalom | 1 db |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Termék típus | Z Märklin miniclub sín |
| Termékazonosító | 921409 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Märklin |
| Cikkszám | 214162 |
| Súly | 33 g |
A vasútmodell építésének lényegi része a sínek kiválasztása és elhelyezése. Märklin miniclub sínrendszerünk széles választéka biztosítja az alapot mindenféle pályatervezéshez, legyen szó egyszerű körpályákról vagy komplex, részletes modellekről. Kiegészítő csomagolások, hajlított síntípusok és többi kiegészítő segítenek a pálya elkészítésében, hogy álmaitok vasútmodellje valóra válhasson.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.