Gumimatrac pumpa 12V/230V szivargyújtós, Mannesmann
Gyártó: Mannesmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Levegő szivattyú 12/230 VIdeális vendégágyak, gumimatracok és csónakok felfújásáraGyors és egyszerű használat12/230 V-os működésA légszivattyú kiválóan alkalmas nagyvolumenű felfújható termékek, vendégágyak, gumimatracok, gumi...
Termékazonosító: 24434
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 390 Ft/db)
8 390 Ft
Ideális vendégágyak, gumimatracok és csónakok felfújására
Gyors és egyszerű használat
12/230 V-os működés
A légszivattyú kiválóan alkalmas nagyvolumenű felfújható termékek, vendégágyak, gumimatracok, gumicsónakok stb. gyors és egyszerű felfújására. Működtethető 12 V szivargyújtóról vagy 230 V dugaszolható adapterről. Szállított mennyiség 240 l/perc.
Műszaki adatok:
Termék típus: Térfogat pumpa · Tápellátás: Hálózatról üzemeltetett,Gépjármű dugóval · Üzemi feszültség: 12 V,230 V · Üzemi nyomás (max.): 0.021 bar
Szállítás tartalma:
Levegő szivattyú · 3 szelep adapter · Használati útmutató.
| Üzemi nyomás (max.) | 0.021 bar |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Tápellátás | Hálózatról üzemeltetett |
| Tápellátás | Gépjármű dugóval |
| Üzemi feszültség | 12/230 V |
| Termék típus | Térfogat pumpa |
| Termékazonosító | 24434 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mannesmann |
| Cikkszám | 482973 |
| Súly | 462 g |
| Vonalkód | 4003315705413 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Minden rendben!
kacor131 –