12V-os szivargyújtó dugós autós kompresszor 17,5bar, Brüder Mannesmann
Gyártó: Mannesmann
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Univerzális légkompresszorSzivargyújtós csatlakozásÜzemi nyomás max. 17,5 barBeépített munkalámpával és villogóvalAutó-, motorkerékpár- és kerékpár abroncsok, gumicsónakok, gumimatracok stb. felfúvására.Jellemzők: <...
Termékazonosító: 24433
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 15 990 Ft/db)
15 990 Ft
Szivargyújtós csatlakozás
Üzemi nyomás max. 17,5 bar
Beépített munkalámpával és villogóval
Autó-, motorkerékpár- és kerékpár abroncsok, gumicsónakok, gumimatracok stb. felfúvására.
Jellemzők:
Beépített munkalámpával és villogóval defektnél a biztonsághoz. · Kb. 3 m csatlakozókábel univerzális dugóval · 50 cm levegő tömlő karos szelep csatlakozóval · Egyszerű nyomás ellenőrzés a beépített manométerrel.
Műszaki adatok:
Kompresszor jellemzők: Villogó fény,Munkalámpával,Analóg manométer,Kábeltartó,Kettős gomb · Termék típus: Kompresszor · Tápellátás: Gépjármű dugóval · Üzemi feszültség: 12 V · Üzemi nyomás (max.): 10 bar
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Jellemzők | Villogó fény |
| Jellemzők | Munkalámpával |
| Jellemzők | Analóg manométer |
| Jellemzők | Kábeltartó |
| Jellemzők | Kettős gomb |
| Tápellátás | Gépjármű dugóval |
| Üzemi feszültség | 12 V |
| Termék típus | Kompresszor |
| Termékazonosító | 24433 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mannesmann |
| Cikkszám | 482972 |
| Súly | 1.204 kg |
| Vonalkód | 4003315060574 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.