12 részes csillag-villáskulcs készlet 6-22 mm, Mannesmann M19652
Gyártó: Mannesmann
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Villás- és gyűrűskulcs készlet, 12 részesMűszaki adatok: Product.DIN.Compliant: DIN 3113 · Anyag: Króm-vanádium acél · Csavarkulcs típus: Racsnis csavarkulcs készlet · Kulcsszélesség: 6 mm,7 mm,8 mm,9 mm,10 mm,11 mm,12 mm,13 mm,15...
Termékazonosító: 228771
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 5 590 Ft/db)
5 590 Ft
Műszaki adatok:
Product.DIN.Compliant: DIN 3113 · Anyag: Króm-vanádium acél · Csavarkulcs típus: Racsnis csavarkulcs készlet · Kulcsszélesség: 6 mm,7 mm,8 mm,9 mm,10 mm,11 mm,12 mm,13 mm,15 mm,17 mm,19 mm,22 mm
Szállítás tartalma:
1-1 db gyűrűs- és villáskulcs: 6/7/8/9/10/11/12/13/15/17/19/22 mm.
| Kulcsszélesség | 6 mm |
|---|---|
| Kulcsszélesség | 7 mm |
| Kulcsszélesség | 8 mm |
| Kulcsszélesség | 9 mm |
| Kulcsszélesség | 10 mm |
| Kulcsszélesség | 11 mm |
| Kulcsszélesség | 12 mm |
| Kulcsszélesség | 13 mm |
| Kulcsszélesség | 15 mm |
| Kulcsszélesség | 17 mm |
| Kulcsszélesség | 19 mm |
| Kulcsszélesség | 22 mm |
| Anyag | Króm-vanádium acél |
| DIN szabvány | DIN 3113 |
| Anyag | Króm-vanádium-acél |
| Kulcstávolság | 6 - 22 mm |
| Termék típus | Racsnis csavarkulcs készlet |
| Termékazonosító | 228771 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Mannesmann |
| Cikkszám | 1175455 |
| Súly | 986 g |
| Vonalkód | 4003315699316 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.