Makita Akkumulátoros univerzális olló CP100DZ akku nélkül, töltő nélkül
Gyártó: Makita
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Akkus univerzális olló 12 VSokoldalú univerzális olló kartonpapírhoz és vékony szőnyegekhez, bőrhöz és gumihoz. Anyagtól függően 6 mm-ig vág.Ez a szöveg gépi fordítással készült.Műszaki adatok: Akkufeszültség: 12 V · El...
Termékazonosító: 966266
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 29 990 Ft/db)
29 990 Ft
Sokoldalú univerzális olló kartonpapírhoz és vékony szőnyegekhez, bőrhöz és gumihoz. Anyagtól függően 6 mm-ig vág.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: Akkufeszültség: 12 V · Elektromos szerszám jellemzők: akku nélkül, töltő nélkül · Méret, hossz: 291 mm · Méret, magasság: 120 mm · Méret, szélesség: 66 mm · Súly: 0.88 kg · Vele szállított akkuk száma: 0 · Üresjárati fordulatszám: 300 fordulat/perc
| Méret | (H x Sz x Ma) 291 x 66 x 120 mm |
|---|---|
| Súly | 0.88 kg |
| Magasság | 120 mm |
| Hossz | 291 mm |
| Szélesség | 66 mm |
| Jellemzők | Akku nélkül |
| Akkufeszültség | 10.8 V |
| Üresjárati fordulatszám | 300 fordulat/perc |
| Termék típus | Akkumulátoros univerzális olló |
| Termékazonosító | 966266 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Makita |
| Cikkszám | 2316840 |
| Súly | 747 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


























Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.