Fali- és menyezeti szellőztető ventilátorok
Maico Ventilatoren ECA 100 ipro Fali- és mennyezeti ventilátor 230 V 92 m³/óra 10 cm
Gyártó: Maico Ventilatoren
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Maico Ventilatoren ECA 100 ipro Fali- és mennyezeti ventilátor 230 V 92 m³/óra 10 cm
Termékazonosító: 969193
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 85 990 Ft/db)
85 990 Ft
| Névleges feszültség | 230 V |
|---|---|
| Teljesítmény | 8 W |
| Légáramoltatás | 92 m³/óra |
| Cső Ø | 10 cm |
| Zajkibocsátás (max.) | 32 dB |
| Védelmi típus | IPX5 |
| Szín | Fehér |
| Anyag | Műanyag |
| Méret | (Sz x Ma) 15.9 cm x 15.9 cm |
| Súly | 700 g |
| Magasság | 15.9 cm |
| Szélesség | 15.9 cm |
| Termék típus | Fali- és mennyezeti ventilátor |
| Termékazonosító | 969193 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Maico Ventilatoren |
| Cikkszám | 491564 |
| Súly | 864 g |
Fali- és mennyezeti szellőztető ventilátorok segítségével biztosíthatja otthonában a friss levegőt és a kellemes hőmérsékletet. A Wallair, SIKU, Helios, Sygonix és Maico Ventilatoren márkák széles választéka között megtalálhatja az Ön igényeinek megfelelő modellt, legyen szó fali vagy mennyezeti elszívó ventilátorról.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.