M & M International Tekercs 7200 24 V/AC (max) 1 db
Gyártó: M & M International
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Tekercs M & M International 24 V/AC (max)Tekercs 7200Technical specifications: Alkalmas: M& M mágnesszelepek, 7000-es sorozat · Max. üzemi feszültség: 24 V/AC · Teljesítményfelvét (max.): 18 VANote: A...
Termékazonosító: 846729
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
Tekercs 7200
Technical specifications:
Alkalmas: M& M mágnesszelepek, 7000-es sorozat · Max. üzemi feszültség: 24 V/AC · Teljesítményfelvét (max.): 18 VA
Note:
A kv érték megadja az egy szelepen keresztül átfolyó vízmennyiséget liter/percben, pontosan 1 bar nyomásnál és 5 - 30°C közötti vízhőmérsékletnél. A QNn érték ugyanez gázok esetében liter/percben:
| Alkalmas | M & M mágnesszelepek, 7000-es sorozat |
|---|---|
| Gyártói szám | 7200 |
| Üzemi feszültség | 24 V/AC (max) |
| Max. üzemi feszültség | 24 V/AC |
| Termék típus | Tekercs |
| Termékazonosító | 846729 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | M & M International |
| Cikkszám | 583509 |
| Súly | 158 g |
| Vonalkód | 4016138628470 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.