M & M International Tekercs 2150 12 V/DC (max) 1 db
Gyártó: M & M International
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Tekercs M & M International 12 V/DC (max)TekercsTechnical specifications: Alkalmas: M& M mágnesszelepek sorozat 2000 · Max. üzemi feszültség: 12 V/DCNote: A kv érték megadja az egy szelepen keresztül...
Termékazonosító: 846716
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
Tekercs
Technical specifications:
Alkalmas: M& M mágnesszelepek sorozat 2000 · Max. üzemi feszültség: 12 V/DC
Note:
A kv érték megadja az egy szelepen keresztül átfolyó vízmennyiséget liter/percben, pontosan 1 bar nyomásnál és 5 - 30°C közötti vízhőmérsékletnél. A QNn érték ugyanez gázok esetében liter/percben:
| Alkalmas | M & M mágnesszelepek, 2000-es sorozat |
|---|---|
| Gyártói szám | 2150 |
| Üzemi feszültség | 12 V/DC (max) |
| Max. üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Termék típus | Tekercs |
| Termékazonosító | 846716 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | M & M International |
| Cikkszám | 583434 |
| Súly | 71.7 g |
| Vonalkód | 2050001421234 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.