M & M International Közvetlen vezérlésű pneumatikus szelep D266DVU M & M INTERNATIONAL G 1/2 Nyugalmi állás zárva 1 db
Gyártó: M & M International
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
M & M International Közvetlen vezérlésű pneumatikus szelep D266DVU M & M INTERNATIONAL G 1/2 Nyugalmi állás zárva 1 db
Termékazonosító: 846694
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 32 990 Ft/db)
32 990 Ft
| Üzemi hőmérséklet | +50 °C (max) |
|---|---|
| Média-hőmérséklet (tartomány) | -10 ... +90 °C |
| Gyártói szám | D266DVU |
| Védelmi típus | IP65 |
| kv érték | 25 |
| Ház anyaga | Sárgaréz |
| Csatlakozó | G 1/2 |
| Közepes | Neutrális gázok |
| Közepes | Neutrális folyadékok |
| Hatás | Nyugalmi állás zárva |
| Funkció | 2/2 utas |
| Tömítőanyag | NBR |
| Üzemi nyomás (max.) | 7 bar |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +50 °C |
| Médiahőmérséklet (max.) | +90 °C |
| Média hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Termék típus | Közvetlen vezérlésű pneumatikus szelep |
| Termékazonosító | 846694 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | M & M International |
| Cikkszám | 583209 |
| Súly | 302 g |
| Vonalkód | 4016138628241 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.