Mágnes szelepek
M & M International Közvetlen vezérlésű pneumatikus szelep B397CVC M & M INTERNATIONAL G 1/8 1 db
Gyártó: M & M International
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
M & M International Közvetlen vezérlésű pneumatikus szelep B397CVC M & M INTERNATIONAL G 1/8 1 db
Termékazonosító: 846681
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
| Média-hőmérséklet (tartomány) | -10 ... +90 °C |
|---|---|
| Gyártói szám | B397CVC |
| Védelmi típus | IP65 |
| kv érték | 1 |
| Ház anyaga | Sárgaréz |
| Csatlakozó | G 1/8 |
| Közepes | Neutrális gázok |
| Közepes | Neutrális folyadékok |
| Tömítőanyag | NBR |
| Üzemi nyomás (max.) | 10 bar |
| Üzemi nyomás (min.) | 0 bar |
| Médiahőmérséklet (max.) | +90 °C |
| Média hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Termék típus | Közvetlen vezérlésű pneumatikus szelep |
| Termékazonosító | 846681 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | M & M International |
| Cikkszám | 583091 |
| Súly | 110 g |
| Vonalkód | 4016138628159 |
A mágnes szelepek az automatizációs rendszerekben elengedhetetlen elemek, amelyek elektromos jelekkel vezérelt pneumatikus folyadékokat vagy gázokat szabályoznak. Kínálatunkban megtalálhatóak a Bürkert, M & M International, Pro Valve, TRU COMPONENTS és Whadda márkák szelepei, melyek széles skálán kínálják a különböző alkalmazásokhoz szükséges paramétereket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.