Szervóvezérelt mágnesszelep 230 V/AC G 3/4, M & M International B206DBX-230
Gyártó: M & M International
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Szervóvezérelt mágnesszelep 230 V/AC G 3/4, M & M International B206DBX-230Szervóvezérelt mágnesszelep 230 V/AC G 3/4, M & M International B206DBX-230Védettség: IP65Műszaki adatok: Csatlakozó (pneumatika): G 3/4 · F...
Termékazonosító: 846658
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 36 990 Ft/db)
36 990 Ft
Szervóvezérelt mágnesszelep 230 V/AC G 3/4, M & M International B206DBX-230
Védettség: IP65Műszaki adatok:
Csatlakozó (pneumatika): G 3/4 · Funkció (pneumatika): 2/2 utas · Ház anyaga: Sárgaréz · Közepes (szelepek): Neutrális gázok,Neutrális folyadékok · Média hőmérséklet (min.): -10 °C · Médiahőmérséklet (max.): +90 °C · Tömítőanyag: NBR · kv érték: 90 · Üzemi feszültség: 230 V/AC · Üzemi hőmérséklet (max.): +50 °C · Üzemi nyomás (max.): 16 bar · Üzemi nyomás (min.): 0.3 bar
Figyelem:
A kv érték megadja az egy szelepen keresztül átfolyó vízmennyiséget liter/percben, pontosan 1 bar nyomásnál és 5 - 30°C közötti vízhőmérsékletnél. A QNn érték ugyanez gázok esetében liter/percben:
| Üzemi hőmérséklet | +50 °C (max) |
|---|---|
| Média-hőmérséklet (tartomány) | -10 ... +90 °C |
| Gyártói szám | B206DBX-230 |
| kv érték | 90 |
| Ház anyaga | Sárgaréz |
| Csatlakozó | G 3/4 |
| Közepes | Neutrális gázok |
| Közepes | Neutrális folyadékok |
| Funkció | 2/2 utas |
| Tömítőanyag | NBR |
| Üzemi nyomás (max.) | 16 bar |
| Üzemi nyomás (min.) | 0.3 bar |
| Üzemi feszültség | 230 V/AC |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +50 °C |
| Teljesítményfelvét (max.) | 10 VA |
| Médiahőmérséklet (max.) | +90 °C |
| Média hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Termék típus | Közvetlen vezérlésű pneumatikus szelep |
| Termékazonosító | 846658 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | M & M International |
| Cikkszám | 582109 |
| Súly | 736 g |
| Vonalkód | 4016138321975 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.