Mágnes szelepek
M & M International Közvetlen vezérlésű pneumatikus szelep B206DBX-24 24 V/DC G 3/4 1 db
Gyártó: M & M International
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
M & M International Közvetlen vezérlésű pneumatikus szelep B206DBX-24 24 V/DC G 3/4 1 db
Termékazonosító: 846657
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 37 990 Ft/db)
37 990 Ft
| Üzemi hőmérséklet | +50 °C (max) |
|---|---|
| Média-hőmérséklet (tartomány) | -10 ... +90 °C |
| Gyártói szám | B206DBX-24 |
| kv érték | 90 |
| Ház anyaga | Sárgaréz |
| Csatlakozó | G 3/4 |
| Közepes | Neutrális gázok |
| Közepes | Neutrális folyadékok |
| Funkció | 2/2 utas |
| Tömítőanyag | NBR |
| Üzemi nyomás (max.) | 16 bar |
| Üzemi nyomás (min.) | 0.3 bar |
| Üzemi feszültség | 24 V/DC |
| Üzemi hőmérséklet (max.) | +50 °C |
| Teljesítményfelvét (max.) | 7 W |
| Médiahőmérséklet (max.) | +90 °C |
| Média hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Termék típus | Közvetlen vezérlésű pneumatikus szelep |
| Termékazonosító | 846657 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | M & M International |
| Cikkszám | 582096 |
| Súly | 732 g |
| Vonalkód | 4016138321944 |
A mágnes szelepek az automatizációs rendszerekben elengedhetetlen elemek, amelyek elektromos jelekkel vezérelt pneumatikus folyadékokat vagy gázokat szabályoznak. Kínálatunkban megtalálhatóak a Bürkert, M & M International, Pro Valve, TRU COMPONENTS és Whadda márkák szelepei, melyek széles skálán kínálják a különböző alkalmazásokhoz szükséges paramétereket.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.