Csengőgombok
m-e modern-electronics KTB-1 S Csengőlemez Névtáblával 1 részes Ezüst 12 V/1 A
Gyártó: m-e modern-electronics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
m-e modern-electronics KTB-1 S Csengőlemez Névtáblával 1 részes Ezüst 12 V/1 A
Termékazonosító: 969527
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
| Jellemzők | Megvilágított |
|---|---|
| Jellemzők | Névtáblával |
| Érintkezési terhelhetőség (max.) | 12 V/1 A |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Ezüst |
| Gombok | 1 |
| Megvilágítható | Igen |
| Kivitel | 1 család |
| Védelmi típus | IP44 |
| Szélesség | 88 mm |
| Magasság | 88 mm |
| Mélység | 16 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 88 x 88 x 16 mm |
| Termék típus | Csengőlemez |
| Termékazonosító | 969527 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | m-e modern-electronics |
| Cikkszám | 612930 |
| Súly | 152 g |
Csengőgombok széles választéka rendelkezésre áll webshopunkban. Grothe, Heidemann, m-e modern-electronics, Renkforce és Honeywell Home márkák csengőgombjai között megtalálhatja a tökéletes megoldást otthonához vagy irodájához. Választhat 1 részes nikkelezett, arany vagy ezüst színű gombokat, amelyek megfelelnek a legkülönfélébb stílusoknak. A csengőgombok 24 V-os és 12 V-os feszültség mellett is kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.