Csengőgombok
m-e modern-electronics KTA-3 A/S Csengőlemez Névtáblával 3 részes Ezüst 12 V/1 A
Gyártó: m-e modern-electronics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
m-e modern-electronics KTA-3 A/S Csengőlemez Névtáblával 3 részes Ezüst 12 V/1 A
Termékazonosító: 922503
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 790 Ft/db)
9 790 Ft
| Jellemzők | Névtáblával |
|---|---|
| Érintkezési terhelhetőség (max.) | 12 V/1 A |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Ezüst |
| Gombok | 3 |
| Megvilágítható | Nem |
| Kivitel | 3 családnak |
| Védelmi típus | IP44 |
| Kivitel | szálcsiszolt alumínium felület |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 90 x 90 x 23 mm |
| Termék típus | Csengőlemez |
| Termékazonosító | 922503 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | m-e modern-electronics |
| Cikkszám | 612929 |
| Súly | 137 g |
Csengőgombok széles választéka rendelkezésre áll webshopunkban. Grothe, Heidemann, m-e modern-electronics, Renkforce és Honeywell Home márkák csengőgombjai között megtalálhatja a tökéletes megoldást otthonához vagy irodájához. Választhat 1 részes nikkelezett, arany vagy ezüst színű gombokat, amelyek megfelelnek a legkülönfélébb stílusoknak. A csengőgombok 24 V-os és 12 V-os feszültség mellett is kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.