m-e modern-electronics KTA-2 W Csengőlemez Névtáblával 2 részes Fehér 12 V/1 A
Gyártó: m-e modern-electronics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
m-e modern-electronics KTA-2 W Csengőlemez Névtáblával 2 részes Fehér 12 V/1 A
Termékazonosító: 922505
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 8 890 Ft/db)
8 890 Ft
| Jellemzők | Névtáblával |
|---|---|
| Érintkezési terhelhetőség (max.) | 12 V/1 A |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fehér |
| Gombok | 2 |
| Megvilágítható | Nem |
| Kivitel | 2 családnak |
| Kivitel | fényes előtt |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 90 x 90 x 23 mm |
| Termék típus | Csengőlemez |
| Termékazonosító | 922505 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | m-e modern-electronics |
| Cikkszám | 612922 |
| Súly | 126 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.