m-e modern-electronics KTA-1 W Csengőlemez Névtáblával 1 részes Fehér 12 V/1 A
Gyártó: m-e modern-electronics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
m-e modern-electronics KTA-1 W Csengőlemez Névtáblával 1 részes Fehér 12 V/1 A
Termékazonosító: 922506
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 490 Ft/db)
7 490 Ft
| Jellemzők | Névtáblával |
|---|---|
| Érintkezési terhelhetőség (max.) | 12 V/1 A |
| Anyag | Műanyag |
| Szín | Fehér |
| Gombok | 1 |
| Megvilágítható | Nem |
| Kivitel | 1 család |
| Védelmi típus | IP44 |
| Kivitel | fényes előtt |
| Szélesség | 90 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Mélység | 23 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 90 x 90 x 23 mm |
| Termék típus | Csengőlemez |
| Termékazonosító | 922506 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | m-e modern-electronics |
| Cikkszám | 612921 |
| Súly | 124 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.