Csengőgombok
m-e modern-electronics KT 1-EG Csengőgomb Címzés mezővel, Névtáblával 1 részes Nemesacél 12 V/1 A
Gyártó: m-e modern-electronics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
m-e modern-electronics KT 1-EG Csengőgomb Címzés mezővel, Névtáblával 1 részes Nemesacél 12 V/1 A
Termékazonosító: 922450
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 40 990 Ft/db)
40 990 Ft
| Jellemzők | Megvilágított |
|---|---|
| Jellemzők | Címzés mezővel |
| Jellemzők | Névtáblával |
| Érintkezési terhelhetőség (max.) | 12 V/1 A |
| Anyag | Nemesacél |
| Szín | Nemesacél |
| Gombok | 1 |
| Üzemi feszültség | 8 - 12 V |
| Megvilágítható | Igen |
| Kivitel | 1 családnak |
| Védelmi típus | IP44 |
| Szélesség | 125 mm |
| Magasság | 200 mm |
| Mélység | 12 mm |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 125 x 200 x 12 mm |
| Anyag | Nemesacél. |
| Ohmos terhelés | <Max/> 12 V/1 A |
| Termék típus | Csengőgomb |
| Termékazonosító | 922450 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | m-e modern-electronics |
| Cikkszám | 611287 |
| Súly | 746 g |
Csengőgombok széles választéka rendelkezésre áll webshopunkban. Grothe, Heidemann, m-e modern-electronics, Renkforce és Honeywell Home márkák csengőgombjai között megtalálhatja a tökéletes megoldást otthonához vagy irodájához. Választhat 1 részes nikkelezett, arany vagy ezüst színű gombokat, amelyek megfelelnek a legkülönfélébb stílusoknak. A csengőgombok 24 V-os és 12 V-os feszültség mellett is kaphatók.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.