Kaputelefonok
m-e modern-electronics Vistus Kaputelefon Vezetékes Beltéri egység Fehér
Gyártó: m-e modern-electronics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
m-e modern-electronics Vistus Kaputelefon Vezetékes Beltéri egység Fehér
Termékazonosító: 920207
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
| Összetevők | Beltéri egység |
|---|---|
| Átviteli mód | Vezetékes |
| Csatlakozóerek | 3 (+ 2 ajtónyitó) |
| Szerelési mód (belül) | Falra szerelhető |
| Szerelési mód (kívül) | Falra szerelhető |
| Szín | Fehér |
| Kivitel | Beltéri állomás, külön-külön |
| Dallamok száma | 9 |
| Méret (belső) | 92 x 148 x 22 mm |
| Sorozat | Vistus |
| Üzemi feszültség | 15 V/DC |
| Termék típus | Kaputelefon |
| Termékazonosító | 920207 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | m-e modern-electronics |
| Cikkszám | 515979 |
| Súly | 318 g |
A biztonság és a kényelem érdekében válasszon kaputelefont kínálatunkból! Ritto by Schneider, Philips, m-e modern-electronics, HHG és ring márkák széles választéka közül megtalálhatja az Ön igényeit kielégítő modellt. Vezetékes vagy vezeték nélküli, egyszerű vagy multifunkciós kaputelefonok, a legmodernebb technológiával felszerelve várják Önt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.