Kaputelefonok
m-e modern-electronics Vistadoor, Vistus Kaputelefon Ajtónyitó modul
Gyártó: m-e modern-electronics
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
m-e modern-electronics Vistadoor, Vistus Kaputelefon Ajtónyitó modul
Termékazonosító: 920199
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 20 990 Ft/db)
20 990 Ft
| Összetevők | Ajtónyitó modul |
|---|---|
| Szélesség | 77 mm |
| Magasság | 97 mm |
| Mélység | 56 mm |
| Sorozat | Vistadoor |
| Sorozat | Vistus |
| Üzemi feszültség | 15 V/DC |
| Termék típus | Kaputelefon |
| Termékazonosító | 920199 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | m-e modern-electronics |
| Cikkszám | 515963 |
| Súly | 241 g |
A biztonság és a kényelem érdekében válasszon kaputelefont kínálatunkból! Ritto by Schneider, Philips, m-e modern-electronics, HHG és ring márkák széles választéka közül megtalálhatja az Ön igényeit kielégítő modellt. Vezetékes vagy vezeték nélküli, egyszerű vagy multifunkciós kaputelefonok, a legmodernebb technológiával felszerelve várják Önt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.