Lumberg Automation 11442-1 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionált M12 Alj, hajlított 5.00 m Pólusszám: 4 1 db
Gyártó: Lumberg Automation
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Lumberg Automation 11442-1 Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionált M12 Alj, hajlított 5.00 m Pólusszám: 4 1 db
Termékazonosító: 847285
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 290 Ft/db)
7 290 Ft
| Kivitel | Alj, hajlított |
|---|---|
| Dugó szabvány | Sensorik csatlakozó |
| Csatlakozó oldal, A | Kábel, nyílt véggel |
| Csatlakozó oldal, B | M12 alj, hajlított |
| Pólusszám | 4 |
| Kábelhossz | 5.00 m |
| Kabát anyag | PUR |
| Névleges feszültség | 250 V |
| Névleges áram | 4 A |
| Névleges áramerősség, kerekítve | 4 A |
| Vezeték keresztmetszet (érzékelő-/működtető bekötés) | 0.34 mm² |
| Csatlakozó | Kábel, nyílt véggel |
| Szín | Fekete |
| Csatlakozó oldali menet típus | M12 |
| Kábelszín | Fekete |
| Kódolás | A |
| Érintkezőanyag | CuZn |
| Érintkező felület | Aranyozott |
| Védelmi típus | IP67 |
| Hőmérséklet (min.) | -25 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +80 °C |
| Rögzítés | Csavaros zár |
| Tartalom | 1 db |
| Gyártói szám | 11442-1 |
| Gyártói szám | RKWT 4-225/5 M |
| Szennyezettségi fok | 3 |
| Csatlakozó | Csavaros lezárás, önbiztosító |
| Hőmérséklettartomány | -25 - +80 °C |
| Termék típus | Érzékelő-/működtető összekötő, konfekcionált |
| Termékazonosító | 847285 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Lumberg Automation |
| Cikkszám | 731464 |
| Súly | 160 g |
| Vonalkód | 2050000830990 |
| Kategória | Csatlakozók és kábelek>Csatlakozók>Ipari csatlakozók>Érzékelő -/aktor csatlakozótechnika |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.