RJ10 moduláris csatlakozó dugó, egyenes, 4P4C, Lumberg P 126
Gyártó: Lumberg
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Moduláris dugókMűszaki adatok: Csatlakozó típus: RJ45 csatlakozó · Dugó szabvány: RJ10 · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: P 126 · Hőmérséklet (max.): +125 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Max. AWG: 26 · Specif...
Termékazonosító: 247635
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 75 Ft/db)
Minimális rendelési mennyiség: 20
75 Ft
Műszaki adatok:
Csatlakozó típus: RJ45 csatlakozó · Dugó szabvány: RJ10 · Dugócsatlakozó kivitel: Dugó, egyenes · Gyártói szám: P 126 · Hőmérséklet (max.): +125 °C · Hőmérséklet (min.): -40 °C · Max. AWG: 26 · Specifikáció (pl. CAT5, CAT6): CAT 3 · Szín: Átlátszó · Tartalom: 1 db · Érintkezőanyag: CuSn, aranyozott
| Gyártói szám | P 126 |
|---|---|
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Átlátszó |
| Dugó szabvány | RJ10 |
| Kivitel | Standard |
| Specifikáció | CAT 3 |
| Max. AWG | 26 |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Típus | RJ10 |
| Pólusszám | 4P4C |
| Csatlakozó | Vágó-szorító technika |
| Érintkezőanyag | CuSn, aranyozott |
| Hőmérséklettartomány | -40 - +125 °C |
| Hőmérséklet (max.) | +125 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -40 °C |
| Termék típus | RJ45 csatlakozó |
| Termékazonosító | 247635 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Lumberg |
| Cikkszám | 738573 |
| Súly | 0.6 g |
| Vonalkód | 2050000413773 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.