Kisfeszültségű tápdugók
Lumberg 1636 06 Kisfeszültségű csatlakozó Dugó, egyenes 6 mm 3.1 mm 1 mm 1 db
Gyártó: Lumberg
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Lumberg 1636 06 Kisfeszültségű csatlakozó Dugó, egyenes 6 mm 3.1 mm 1 mm 1 db
Termékazonosító: 852698
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 890 Ft/db)
2 890 Ft
| Névleges áram | 2 A |
|---|---|
| Névleges áramerősség, kerekítve | 2 A |
| Gyártói szám | 1636 06 |
| Gyártói szám | 1636 06 |
| Tartalom | 1 db |
| Szín | Fekete |
| Belső Ø | 3.1 mm |
| Törésvédelem | Igen |
| Csatlakozó | Forrasztható |
| Névleges feszültség | 24 V/DC |
| Külső Ø | 6 mm |
| Tű átmérő | 1 mm |
| Kivitel | Dugó, egyenes |
| Nyélhossz | 9.5 mm |
| Termék típus | Kisfeszültségű csatlakozó |
| Termékazonosító | 852698 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Lumberg |
| Cikkszám | 1400666 |
| Súly | 3.66 g |
| Vonalkód | 2050003852890 |
Kisfeszültségű tápdugók széles választékával segítjük a projektek megvalósítását! TRU COMPONENTS, BKL Electronic, econ connect, Cliff és Lumberg márkák kiváló minőségű dugóit kínáljuk, melyek tökéletesen illenek elektronikus eszközökhöz, játékokhoz és egyéb berendezésekhez. Válasszon a hajlított, beépíthető vagy SNAP-IN típusú dugók közül, hogy megfeleljen az igényeinek.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.