Hegesztési tartozékok
Lorch 503.1500.4 MIG / MAG fáklya
Gyártó: Lorch
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Lorch 503.1500.4 MIG / MAG fáklya
Termékazonosító: 872799
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 64 990 Ft/db)
64 990 Ft
| Tartalom | 1 készlet |
|---|---|
| Alkalmas | ML 1500 |
| Csőhossz | 4 m |
| Terhelési áram | (CO2/Mischgas) 180/150 A |
| Huzal Ø | 0,6 - 1,0 mm |
| Termékazonosító | 872799 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Lorch |
| Cikkszám | 822777 |
| Súly | 2.607 kg |
| Vonalkód | 4032083098076 |
A hegesztéshez szükséges minden apró eszközt megtalálhatja itt! Lorch, Holzmann Maschinen és Toparc márkák széles választékából válogathat a legfontosabb hegesztési tartozékok között. TIG hegesztőpálcák, rugók, MIG / MAG fáklyák – mind megtalálhatóak a kínálatunkban. A professzionális és hobbi felhasználók számára egyaránt ideális termékeket válogattuk össze.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.