Vezetékes egerek
Logitech Gaming G402 Hyperion Fury Gamer egér USB Optikai Fekete 8 Gombok 4000 dpi
Gyártó: Logitech Gaming
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Logitech Gaming G402 Hyperion Fury Gamer egér USB Optikai Fekete 8 Gombok 4000 dpi
Termékazonosító: 947703
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 26 990 Ft/db)
26 990 Ft
| Átviteli mód | USB |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Érzékelő | Optikai |
| Felbontás (érzékelő) | 4000 dpi |
| Gombok | 8 |
| Szín | Fekete |
| Súly | 144 g |
| Magasság | 41 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Mélység | 136 mm |
| Tápellátás | USB (beépített) |
| Hossz | 136 mm |
| Alkalmas (beviteli eszköz) | Jobbkezesek számára |
| Termék típus | Gamer egér |
| Termékazonosító | 947703 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Logitech Gaming |
| Cikkszám | 1230142 |
| Súly | 215 g |
Vezetékes egér keresel? A kategóriánkon megtalálod a Logitech, CHERRY, Perixx és Evoluent márkák vezeték nélküli egereit. Válassz ergonomikus modellt, vagy egy 3D-s mozgásvezérlésű egért, ha grafikai tervezéssel foglalkozol. A Perixx PERIPAD-504 Touchpad USB Fekete 2 Gombok Érintőképernyő és a 3Dconnexion SpaceMouse Pro USB 3D egér USB Fekete 15 Gombok csak pár példa a kínálatunkból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.
















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.