Logitech M705 Marathon Ergonomikus egér Rádiójel vezérlésű Lézer Fekete, Ezüst 7 Gombok 1000 dpi Ergonómikus
Gyártó: Logitech
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Logitech M705 Marathon Vezeték nélküli egér Rádiójel vezérlésű Lézer Fekete,Ezüst 7 Gombok 1000 dpi ErgonómikusLogitech® M705 vezeték nélküli egérKompakt kialakításPontos lézerérzékelő, 1000 dpi felbontássalGyors navigáció a w...
Termékazonosító: 883392
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 16 990 Ft/db)
16 990 Ft
Logitech® M705 vezeték nélküli egér
Kompakt kialakítás
Pontos lézerérzékelő, 1000 dpi felbontással
Gyors navigáció a webhelyeken és a dokumentumokban
Jobbkezesek számára
Fuss tovább ... és tovább ... és tovább ...
Abban a pillanatban, amikor kezed első alkalommal a Logitech Marathon Mouse M705 kézi alakjára nyugszik, egy dolog teljesen egyértelművé válik ... ez sokkal több, mint egy egyszerű "point-and-click" vezérlés.
Az apró vezeték nélküli vevő csatlakoztatva maradhat, így minden készen áll a használatra. A görgetés szupergyors sebességgel működik. A fényképek nézete könnyen nagyítható és csökkenthető. A két beépített hüvelykujjgomb lehetővé teszi az egyes ablakok közötti váltást. *
Azonban évekbe telhet, amíg valóban felbecsüljük ezen egér lenyűgözőbb aspektusát. Végül senki sem gondolja az elemek cseréjét, amíg nem válik szükségessé. És a három éves akkumulátor élettartamának köszönhetően ez valószínűleg soha nem lesz a helyzet. **
Nagy sebességű görgetés
Repüljön át hosszú dokumentumokon és weboldalakon egy mozdulattal. És a lépésről lépésre történő precíziós módban a listák, diák vagy képek kereshetők a kívánt sebességgel.
lézer pásztázó
A lézeres pontosság biztosítja a sima letapogatást szinte minden felületen.
További gombok
Szeretne gyorsan váltani a programok között? Vagy egyik oldalról a másikra másodpercek alatt az interneten? A gombok közötti váltás a programok és az előre és hátra gombok segítségével sok időt takaríthat meg.
Kézzel készített formatervezés a jobb oldali fogantyúkhoz
A gondosan átgondolt alak, a jobbkezes emberek számára adaptálva, irányítja a kezét az optimális természetes helyzetbe az egyéni irányítás érdekében.
Egyszerű csatlakoztatás
Logitech® Unifying Receiver: Az apró vezeték nélküli vevő csatlakoztatva marad a notebookhoz, és felveheti az összes szükséges eszközt. Vevő csatlakoztatása. Bedugva hagyni. Készülékek hozzáadása.
3 éves elem-élettartam
A legfeljebb három éves akkumulátor-élettartamnak köszönhetően időt és pénzt takaríthat meg, és megóvja a környezetet is - az elemeket már nem kell kicserélni. A LED jelzi, ha az akkumulátor lemerül. *
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők:
Be-/kikapcsoló · Energiatakarékos funkció · komfort fogantyúval · Mac kompatibilis. · MicroGear görgetőkerék · Programozható gombok
Műszaki adatok:
Alkalmas (beviteli eszköz): Jobbkezesek számára · Beviteli készülék jellemzők: Ergonómikus · Csatlakozók (számítástechnika/multimédia): USB · Felbontás (érzékelő): 1000 dpi · Gombok száma: 7 Gombok · Méret, magasság: 42 mm · Méret, mélység: 109 mm · Méret, szélesség: 72 mm · Szín: Fekete,Ezüst · Támogatott operációs rendszerek: Windows · Tápellátás: 2 db ceruzaelem (vele szállítjuk) · Átviteli mód: Rádiójel vezérlésű · Érzékelő típusa: Lézer
Szállítás tartalma:
Logitech Marathon M705 egér,Logitech Unifying vevő,Gyors üzembe helyezési útmutató,2 db ceruzaelem
Rendszerfeltételek:
Windows Vista7 / 8 / 8.1 / 10 vagy újabb,Mac OS X 10.5 vagy újabb,Szabad USB csatlakozó
Figyelem:
* Szoftver telepítése szükséges.
* Az elem élettartam függ a haszálati- és környezeti feltételektől.
| Átviteli mód | Rádiójel vezérlésű |
|---|---|
| Csatlakozók | USB |
| Érzékelő | Lézer |
| Felbontás (érzékelő) | 1000 dpi |
| Gombok | 7 |
| Jellemzők | Ergonómikus |
| Szín | Fekete |
| Szín | Ezüst |
| Magasság | 42 mm |
| Szélesség | 72 mm |
| Mélység | 109 mm |
| Tápellátás | 2 db ceruzaelem (vele szállítjuk) |
| Alkalmas (beviteli eszköz) | Jobbkezesek számára |
| Termék típus | WLAN egér |
| Termékazonosító | 883392 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Logitech |
| Cikkszám | 908456 |
| Súly | 190 g |
| Vonalkód | 5099206023901 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


















Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.