LogiLink PA0151 Dimmer adapter Alkalmas fényforrásokhoz: Halogén izzó, Izzó Fehér
Gyártó: LogiLink
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Dugalj adapter dimmerrel, fehér, LogiLinkGyermekvédelemmelEgyszerű beszerelésEnergiatakarékosTetszés szerint dimmelheti világítótesteit, álló- vagy asztali lámpáit gyorsan és egyszerűen. Ehhez dugja az adaptert egyszerűen a ko...
Termékazonosító: 796371
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 3 690 Ft/db)
3 690 Ft
Gyermekvédelemmel
Egyszerű beszerelés
Energiatakarékos
Tetszés szerint dimmelheti világítótesteit, álló- vagy asztali lámpáit gyorsan és egyszerűen. Ehhez dugja az adaptert egyszerűen a konnektora és a dimmelendő készülék (pl. állólámpa) dugóját a dimmerbe. Máris beállíthatja az állító kerékkel a kívánt fényerőt, és a hangulathoz igazíthatja a világítást.
Műszaki adatok:
Alkalmas fényforrásokhoz: Halogén izzó,Izzó · Max. csatlakozási teljesítmény: 280 W · Min. csatlakozási teljesítmény: 40 W · Méret, magasság: 90 mm · Méret, szélesség: 50 mm · Szín: Fehér · Termék típus: Dimmer adapter · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma:
Dugalj adapter,Használati útmutató.
| Termék típus | Dimmer adapter |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Min. csatlakozási teljesítmény | 40 W |
| Max. csatlakozási teljesítmény | 280 W |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Halogén izzó |
| Alkalmas fényforrásokhoz | Izzó |
| Szín | Fehér |
| Méret | (Sz x Ma) 50 mm x 90 mm |
| Szélesség | 50 mm |
| Magasság | 90 mm |
| Termékazonosító | 796371 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LogiLink |
| Cikkszám | 1611601 |
| Súly | 135 g |
| Vonalkód | 4052792045727 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.