Tömítő masszák, szilikonok
LOCTITE® 5400 Menettömítés 1545634 50 ml
Gyártó: LOCTITE®
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LOCTITE® 5400 Menettömítés 1545634 50 ml
Termékazonosító: 914304
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 17 990 Ft/db)
17 990 Ft
| Hőmérséketállás | -55 ° C - +150 °C |
|---|---|
| Tartalom | 50 ml |
| Termék típus | Menettömítés |
| Termékazonosító | 914304 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LOCTITE® |
| Cikkszám | 478387 |
| Súly | 88 g |
Megbízható és tartós hegesztést keresel? A LOCTITE®, WEICON, Pattex, TOOLCRAFT és Fischer márkák széles választékából megtalálhatod a tökéletes tömítő masszát vagy szilikon terméket. A Blacksil szilikon 80ml-től a TOOLCRAFT SIB.K80-ig, az átlátszófekete szilikonon át a LOCTITE® 55 Menettömítő zsinórig - minden igényt kielégítünk. Válassz a rendelkezésre álló különböző típusok és színek közül, hogy biztosítsd a legjobb eredményt.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.