Vészjelzők, felszerelések
LifeHammer 10660 10660 Biztonsági szerszám Tartóval, Biztonsági öv vágó, Üvegtörő (H x Sz x Ma) 21.5 x 14 x 3.7 cm 1 db
Gyártó: LifeHammer
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LifeHammer 10660 10660 Biztonsági szerszám Tartóval, Biztonsági öv vágó, Üvegtörő (H x Sz x Ma) 21.5 x 14 x 3.7 cm 1 db
Termékazonosító: 921112
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 9 990 Ft/db)
9 990 Ft
| Méret | (H x Sz x Ma) 21.5 x 14 x 3.7 cm |
|---|---|
| Szín | Narancs |
| Szín | Szürke |
| Súly | 0.16 kg |
| Tartalom | 1 db |
| Jellemzők | Tartóval |
| Jellemzők | Biztonsági öv vágó |
| Jellemzők | Üvegtörő |
| Szélesség | 14 cm |
| Magasság | 3.7 cm |
| Hossz | 21.5 cm |
| Termék típus | Biztonsági szerszám |
| Termékazonosító | 921112 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LifeHammer |
| Cikkszám | 753218 |
| Súly | 225 g |
Autós biztonságának egyik legfontosabb eleme a vészjelzők és felszerelések használata. Berger & Schröter, HP Autozubehör, IWH, WAS és APA márkák széles választékából megtalálhatod a szükséges eszközt, legyen az egy szemkímélő szemüveg éjszakai vezetéshez vagy egy poroltó autóba. A kategóriánkban biztosan megtalálod a megfelelő vészjelzőt és felszerelést, hogy mindig készen állhass bármilyen váratlan helyzetre.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.