12150 G LGB sín Váltó, elektronikus, balos 300 mm 30 ° 645 mm 1 db
Gyártó: LGB
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
12150 G LGB sín Váltó, elektronikus, balos 300 mm 30 ° 645 mm 1 db
Termékazonosító: 922380
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 38 990 Ft/db)
38 990 Ft
| Gyártói szám | 12150 |
|---|---|
| Megépítési méret | G |
| Sín kivitel | Váltó |
| Sín kivitel | elektronikus |
| Sín kivitel | balos |
| Hossz | 300 mm |
| Sugár | 645 mm |
| Szög | 30 ° |
| Tartalom | 1 db |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Termék típus | G LGB sín |
| Termékazonosító | 922380 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LGB |
| Cikkszám | 218903 |
| Súly | 513 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.