G | Sínek
12050 G LGB sín Váltó, elektronikus, jobbos 300 mm 30 ° 645 mm 1 db
Gyártó: LGB
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
12050 G LGB sín Váltó, elektronikus, jobbos 300 mm 30 ° 645 mm 1 db
Termékazonosító: 922381
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 35 990 Ft/db)
35 990 Ft
| Gyártói szám | 12050 |
|---|---|
| Megépítési méret | G |
| Sín kivitel | Váltó |
| Sín kivitel | elektronikus |
| Sín kivitel | jobbos |
| Hossz | 300 mm |
| Sugár | 645 mm |
| Szög | 30 ° |
| Tartalom | 1 db |
| Korosztály | 15 éves kortól |
| Termék típus | G LGB sín |
| Termékazonosító | 922381 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LGB |
| Cikkszám | 218902 |
| Súly | 511 g |
A vasútmodellépítés egyik alapvető eleme a sínek rendszere. LGB, Piko G és Massoth márkák széles választéka garantálja, hogy megtalálható legyen minden szükséges komponens, legyen az egyenes sín, váltó vagy elektromos vezérléssel ellátott állomás. A Piko G 35271 G Elektro váltóállítómű és a 35223 G Piko sín Váltó, jobbos 480 mm 22.5 ° 1243 mm 1 db példák arra, hogy milyen precíz és részletes termékek közül választhat.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.