Notebook tápegységek
Lenovo 45N0362 Notebook tápegység 135 W 20 V/DC 6.75 A
Gyártó: Lenovo
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Lenovo 45N0362 Notebook tápegység 135 W 20 V/DC 6.75 A
Termékazonosító: 955507
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 22 990 Ft/db)
22 990 Ft
| Kimeneti áram (max.) | 6.75 A |
|---|---|
| Kimenő áram (max.) kerekítve | 6.75 A |
| Méret | (H x Sz x Ma) 145 x 65 x 31 mm |
| Magasság | 31 mm |
| Hossz | 145 mm |
| Szélesség | 65 mm |
| Kimenet | Üreges dugó, 11.0/3.0 |
| Bemeneti feszültség | 115 V/AC |
| Bemeneti feszültség | 230 V/AC |
| Gyártói szám | 45N0362 |
| Kimeneti feszültségtartomány | 20 V/DC |
| Kimeneti feszültség | 20 V/DC |
| Alkalmazási terület | Aljzat dugó |
| Teljesítmény | 135 W |
| Bemeneti feszültség | 100 - 240 V/50 - 60 Hz |
| Termék típus | Notebook tápegység |
| Termékazonosító | 955507 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Lenovo |
| Cikkszám | 1198831 |
| Súly | 500 g |
A megfelelő notebook tápegység kulcsfontosságú az eszköz teljesítményéhez és élettartamához. Kínálatunkban megtalálhatók a legelterjedtebb márkák, mint például Lenovo, Green Cell, Akyga, VOLTCRAFT és HP, így biztosan megtalálod a megfelelőt a notebookodhoz. Válogass a különböző teljesítményekből és csatlakozási lehetőségekből, hogy garantáld a folyamatos és stabil működést.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.