Iratrendezők | Mappák
Leitz 1285 Regiszterek DIN A5, a szokásosnál szélesebb 1-10 Polipropilén Szürke 10 nyilvántartási lap 12850000
Gyártó: Leitz
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Leitz 1285 Regiszterek DIN A5, a szokásosnál szélesebb 1-10 Polipropilén Szürke 10 nyilvántartási lap 12850000
Termékazonosító: 790452
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 790 Ft/db)
1 790 Ft
| Anyag | Polipropilén |
|---|---|
| Tab kivitel | 1-10 |
| Szín | Szürke |
| Regiszterlapok száma | 10 nyilvántartási lap |
| A következő papírformátumhoz használható | DIN A5 |
| A következő papírformátumhoz használható | a szokásosnál szélesebb |
| Regiszter kivitel | teljes magasság |
| Lyuk kivitel | 6-szoros lyukasztás |
| Fedőlemezzel | Igen |
| Lyukperem erősítéssel | Nem |
| Szélesség | 165 mm |
| Magasság | 210 mm |
| Fóliavastagság | 0.12 mm |
| Termék típus | Regiszterek |
| Termékazonosító | 790452 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Leitz |
| Cikkszám | 338908 |
| Súly | 51 g |
| Vonalkód | 4002432301874 |
Rendben tartsd CD-id, DVD-id és Blu-ray lemezeidet Leitz, Maul, Falken, Elba és Durable márkák termékeivel! Lefűzhető tokokban, mappa formában vagy tasakokkal tárolhatod a lemezeket. Választhatod a 4 lemezre, 10 CD-re vagy akár 96 lemezre alkalmas változatokat is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.