Tűzőgépek
Leitz Heftgerät NeXXt 5522 55220095 Munkaasztal, tűzőgép Fekete Tűzőteljesítmény: 40 lap (80 g/m²)
Gyártó: Leitz
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Leitz Heftgerät NeXXt 5522 55220095 Munkaasztal, tűzőgép Fekete Tűzőteljesítmény: 40 lap (80 g/m²)
Termékazonosító: 790424
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 12 990 Ft/db)
12 990 Ft
| Termék típus megjelölés | NeXXt Series |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag | Fém |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 41 x 67 x 166 mm |
| Súly | 270 g |
| Tűzőteljesítmény | 40 lap (80 g/m²) |
| Tűzőkapocs típusmegjelölése | 24/6, 24/8, 26/6 |
| Tűzés típus | szilárd |
| Tűzés típus | feloldható |
| Tűzés típus | odaszegez |
| Töltőkapacitás | 100 x 24/6, 100 x 24/8, 140 x 26/6 |
| Bevezetési terület max. mélység | 40 mm |
| Utántöltő technika | Nyomógombos töltő mechanika |
| csúszásmentes | Igen |
| Szélesség | 41 mm |
| Magasság | 67 mm |
| Mélység | 166 mm |
| Szállított kivitel | inkl. 200 Heftklammern 24/6, integriertem Entklammerer |
| Kivitel | 40 lap |
| Szöveges termékmegnevezés | Heftgerät NeXXt Series |
| Termék típus | Fűzőkészülék |
| Termékazonosító | 790424 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Leitz |
| Cikkszám | 337335 |
| Súly | 297 g |
| Vonalkód | 4002432324675 |
Tűzőgépeinkkel professzionális és megbízható dokumentumkötés készíthető. Leitz, C.K., Rapid márkák széles választéka közül megtalálhatod a tökéletes tűzőgépet igényeidhez. Választhatod a hagyományos tűzőgépeket, vagy az egyszerűbb használatú kapocsos tűzőgépeket is, melyek akár 1000 db-ig képesek a papírok összefogására.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.