Iratrendezők | Mappák
Leitz 52260002 Briefablage Transparent Plus Levéltartó DIN A4 Üvegtiszta 1 db
Gyártó: Leitz
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Leitz 52260002 Briefablage Transparent Plus Levéltartó DIN A4 Üvegtiszta 1 db
Termékazonosító: 790419
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 2 290 Ft/db)
2 290 Ft
| A következő papírformátumhoz használható | DIN A4 |
|---|---|
| Szín | Üveg |
| Szín | Átlátszó |
| Szélesség | 70 mm |
| Magasság | 360 mm |
| Hossz | 255 mm |
| Rekeszek száma | 1 |
| Termék típus | Levéltartó |
| Termékazonosító | 790419 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Leitz |
| Cikkszám | 337314 |
| Súly | 265 g |
| Vonalkód | 4002432310999 |
Rendben tartsd CD-id, DVD-id és Blu-ray lemezeidet Leitz, Maul, Falken, Elba és Durable márkák termékeivel! Lefűzhető tokokban, mappa formában vagy tasakokkal tárolhatod a lemezeket. Választhatod a 4 lemezre, 10 CD-re vagy akár 96 lemezre alkalmas változatokat is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.