Fóliák
Leitz EasyFlip® 7050 70500001 Flipchart fólia 60 cm x 20 m Kézi feliratozás Fehér 20 m
Gyártó: Leitz
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Leitz EasyFlip® 7050 70500001 Flipchart fólia 60 cm x 20 m Kézi feliratozás Fehér 20 m
Termékazonosító: 889603
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 7 990 Ft/db)
7 990 Ft
| Szín | Fehér |
|---|---|
| Hossz | 2000 cm |
| Szélesség | 60 cm |
| Öntapadó | Igen |
| Fólia formátum | 60 cm x 20 m |
| Perforált | Igen |
| Vonalzó kivitel | üres |
| Használható tollak | Alkoholos filc |
| Használható tollak | Fehértáblafilc |
| Alkalmas | Kézi feliratozás |
| Termék típus megjelölés | Easy Flip® |
| Szöveges termékmegnevezés | Flipchartfolie Easy Flip® |
| Nyersanyag | Polypropylen |
| Termék típus | Flipchart fólia |
| Termékazonosító | 889603 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Leitz |
| Cikkszám | 333403 |
| Súly | 690 g |
| Vonalkód | 4002432336838 |
A prezentációk és tervezések során a fóliák elengedhetetlen eszközök. Termékkínálatunkban megtalálhatók az Avery-Zweckform, Sigel és Leitz márkák fóliái, amelyek tökéletesen alkalmasak overhead projektorokhoz, lézernyomtatókhoz és tintasugaras nyomtatókhoz egyaránt. Válogasson színes vagy átlátszó fóliákból, különböző méretekben és mennyiségekben.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.