Iratrendezők | Mappák
Leitz 4191-00-35 4191-00-35 Gyorslefűzők Kék DIN A4
Gyártó: Leitz
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Leitz 4191-00-35 4191-00-35 Gyorslefűzők Kék DIN A4
Termékazonosító: 791418
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 345 Ft/db)
345 Ft
| Szín | Kék |
|---|---|
| Magasság | 310 mm |
| Szélesség | 233 mm |
| Töltő mechanizmussal | Igen |
| Markolat kivágással | Igen |
| Hiteles dokumentum | Igen |
| Feliratozó mezővel | Igen |
| Hátoldal anyaga | PVC |
| Nyíló mechanika anyaga | Fém |
| Előlap anyaga | Kemény fólia |
| Lapok száma max. | 250 lap (80 g/m²) |
| Lyuk kivitel | Standard lyukasztás |
| Öltés típus | Bal oldali fűzés |
| Átlátszó előlapi borítással | Igen |
| A következő papírformátumhoz használható | DIN A4 |
| Szöveges termékmegnevezés | Schnellhefter |
| Termék típus | Gyorslefűzők |
| Termékazonosító | 791418 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Leitz |
| Cikkszám | 329325 |
| Súly | 39 g |
| Vonalkód | 4002432308552 |
Rendben tartsd CD-id, DVD-id és Blu-ray lemezeidet Leitz, Maul, Falken, Elba és Durable márkák termékeivel! Lefűzhető tokokban, mappa formában vagy tasakokkal tárolhatod a lemezeket. Választhatod a 4 lemezre, 10 CD-re vagy akár 96 lemezre alkalmas változatokat is.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.