Tűzőgépek
Leitz Heftgerät NeXXt Mini 5517 55170095 Munkaasztal, tűzőgép Fekete Tűzőteljesítmény: 10 lap (80 g/m²)
Gyártó: Leitz
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Leitz Heftgerät NeXXt Mini 5517 55170095 Munkaasztal, tűzőgép Fekete Tűzőteljesítmény: 10 lap (80 g/m²)
Termékazonosító: 790216
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 1 790 Ft/db)
1 790 Ft
| Termék típus megjelölés | New NeXXt Series |
|---|---|
| Szín | Fekete |
| Anyag | Műanyag |
| Anyag | Fém |
| Méret | (Sz x Ma x Mé) 25 x 40 x 98 mm |
| Tűzőteljesítmény | 10 lap (80 g/m²) |
| Tűzőkapocs típusmegjelölése | No. 10 |
| Tűzés típus | szilárd |
| Tűzés típus | odaszegez |
| Töltőkapacitás | 50 x nem 10. |
| Bevezetési terület max. mélység | 50 mm |
| Utántöltő technika | Felültöltő mechanika |
| Szélesség | 25 mm |
| Magasság | 40 mm |
| Mélység | 98 mm |
| Szállított kivitel | inkl. integriertem Entklammerer |
| Szöveges termékmegnevezés | Heftgerät New NeXXt Series |
| Termék típus | Fűzőkészülék |
| Termékazonosító | 790216 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Leitz |
| Cikkszám | 326884 |
| Súly | 63 g |
| Vonalkód | 4002432342280 |
Tűzőgépeinkkel professzionális és megbízható dokumentumkötés készíthető. Leitz, C.K., Rapid márkák széles választéka közül megtalálhatod a tökéletes tűzőgépet igényeidhez. Választhatod a hagyományos tűzőgépeket, vagy az egyszerűbb használatú kapocsos tűzőgépeket is, melyek akár 1000 db-ig képesek a papírok összefogására.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.










Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.