Antisztatikus porvédő huzat Leica mikroszkóphoz, Leica Microsystems 10447039
Gyártó: Leica Microsystems
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Antisztatikus porvédő huzat Leica mikroszkóphoz, Leica Microsystems 10447039Antisztatikus porvédő huzat Leica mikroszkóphoz, Leica Microsystems 10447039Porvédő fedél Leica A60 F típushoz (cikksz. 81 50 86) és A60 S (rendelési szám: No...
Termékazonosító: 899984
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 14 990 Ft/db)
14 990 Ft
Antisztatikus porvédő huzat Leica mikroszkóphoz, Leica Microsystems 10447039
Porvédő fedél Leica A60 F típushoz (cikksz. 81 50 86) és A60 S (rendelési szám: No. 81 50 88) sztereo mikroszkóphoz.Műszaki adatok:
Alkalmas modell (mikroszkóp): S4E,S6E · Alkalmas márka (mikroszkóp): Leica · Méret, hossz: 320 mm · Méret, magasság: 410 mm · Méret, szélesség: 190 mm
| Méret | (H x Sz x Ma) 320 x 190 x 410 mm |
|---|---|
| Magasság | 410 mm |
| Hossz | 320 mm |
| Szélesség | 190 mm |
| Alkalmas márka | Leica |
| Alkalmas modell | S4E |
| Alkalmas modell | S6E |
| Termék típus | Porvédő fedél mikroszkóphoz |
| Termékazonosító | 899984 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Leica Microsystems |
| Cikkszám | 815090 |
| Súly | 190 g |
| Vonalkód | 7630003572230 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.




Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.