Sztereo mikroszkóp, binokulár, 35x, beeső fény, átvilágítás, Leica Microsystems EZ4
Gyártó: Leica Microsystems
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Sztereo mikroszkóp, binokulár, 35x, beeső fény, átvilágítás, Leica Microsystems EZ4Sztereo mikroszkóp, binokulár, 35x, beeső fény, átvilágítás, Leica Microsystems EZ4LED megvilágításZoom 4.4: 18–35-szoros nagyításAz is...
Termékazonosító: 899982
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 684 990 Ft/db)
684 990 Ft
Sztereo mikroszkóp, binokulár, 35x, beeső fény, átvilágítás, Leica Microsystems EZ4
LED megvilágításZoom 4.4: 1
8–35-szoros nagyítás
Az iskolai mikroszkóp (visszavert fény és sztereomikroszkóp). A Leica EZ4 4,4:1 zoommal ideális a mikroszkópos kezdőknek: a biológia, az anatómia és a kémia tantárgyakhoz. Fényes, tartós LED-es világítás, amelyhez már nem kell lámpát cserélni. A LED világítás 7 különböző világítási forgatókönyvet kínál, beeső, ferde és átvilágított fényekkel - a világítási körülmények és a kontraszt szintje bármilyen mintához adaptálható. A Greenough rendszer háromdimenziós képet nyújt. A 7 különböző világítási forgatókönyv szinte minden alkalmazás számára biztosítja a megfelelő fényt és a megfelelő kontrasztot. A fényes LED-es világítás időt és pénzt takarít meg, mivel a lámpacsere már nem szükséges. A 4,4: 1-es méret borotvaéles nagyítást kínál 8× és 35× között. Az optikai Greenough rendszer háromdimenziós ábrázolást biztosít.
Jellemzők:
Zoom tartomány: 4,4:1
Minőségű képek, nagy színhűséggel és részletgazdagsággal
Évtizedekig nem igényel karbantartást, a mechanikus pontosságnak köszönhetően
Ideálisan alkalmas oktatási célokra, minőség-ellenőrzésre és a laboratóriumi rutineljárásokra
A Leica exkluzív LED-es világítási rendszere tompító funkciót kínál a beeső és az átadott fény számára
Egyedülálló háromutas beeső fénytechnika
Pontos zoom- és fókuszrendszer a rendkívül precíz finomvezérléshez
Nagyítás 8 - 35x
Műszaki adatok:
Fényforrás típus: LED · Kivitel (mikroszkóp): Függőleges · Munkatávolság (max.): 100 mm · Méret, hossz: 255 mm · Méret, magasság: 371 mm · Méret, szélesség: 181 mm · Optikai nagyítás (max.): 35 x · Optikai nagyítás (min.): 8 x · További műszaki adatok: Optikai rendszer: 10 ° - zöld, parfokális · Szemüveg viselő szemlencsék: 10x / 20 rögzített · Látási szög: 60 ° · Munkatávolság 100 mm · Látómező: 5,7–25 mm · LED-es világítás: a beépített, a beeső és az átadott fény függetlenül vagy kombinálva is bekapcsolható · Fóliabillentyűzet · Beeső fény módszer: ferde beeső fény 2LED-vel · A LED élettartama: kb. 25000 óra · Fényminőség: homogén napfény 6500 ° K visszaverődés, 4500 ° K átvitel, UV és IP sugárzás mentes · Max. magasság: 446 mm · Világításmód (mikroszkóp): Beeső fény,Átvilágítás · Üzemi feszültség (LOV): 100 - 240 V
Szállítás tartalma:
Mikroszkóp,Tápkábel, 2 m
| Kivitel | Binokulár |
|---|---|
| Kivitel | Függőleges |
| Optikai nagyítás (min.) | 8 x |
| Optikai nagyítás (max.) | 35 x |
| Munkatávolság (max.) | 100 mm |
| Világításmód | Beeső fény |
| Világításmód | Átvilágítás |
| Fényforrás típus | LED |
| Üzemi feszültség | 100 - 240 V |
| Méret | (H x Sz x Ma) 255 x 181 x 371 mm |
| Hossz | 255 mm |
| Szélesség | 181 mm |
| Magasság | 371 mm |
| Nagyítás | Zoom 4.4: 1 |
| Termék típus | Sztereo mikroszkóp |
| Termékazonosító | 899982 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Leica Microsystems |
| Cikkszám | 815081 |
| Súly | 6.35 kg |
| Vonalkód | 7630003547290 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.