LEDmaxx Tri-Proof LED-es polc alá szerelhető lámpa LED Fixen beépített LED-es 60 W Melegfehér Alumínium
Gyártó: LEDmaxx
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LED-es lámpa nedves helyiségben, Tri-ProofMeleg fehér LED higanymentesEz a szöveg gépi fordítással készült.Műszaki adatok: 2021-es energiahatékonysági osztályok: n.rel. · Anyag: Alumínium, Műanyag · Foglalat: Fixen beép...
Termékazonosító: 976404
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 37 990 Ft/db)
37 990 Ft
Meleg fehér LED higanymentes
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Műszaki adatok: 2021-es energiahatékonysági osztályok: n.rel. · Anyag: Alumínium, Műanyag · Foglalat: Fixen beépített LED-es · Fényforrás típus: LED · Fényforrások száma: 1 · Fényforrással: Igen · Fényszín: 3000 K · Fényszín (fényforrás): Melegfehér · Fényáram összesen: 7200 lm · Fényáram/fényforrás (lumen): 7200 lm · Gyártói szín: Alumínium · Helyiség: Nedves helyiség, Ház/garázs, Ipar/kézműipar · Kivitel (lámpa): Félkör · Méret, hossz: 148 cm · Méret, magasság: 4.35 cm · Méret, szélesség: 7.65 cm · Stílus: Ipari · Sugárzási szög: 120 ° · Teljesítmény: 60 W · Teljesítmény fényforrásonként: 60 W · Védelmi típus: IP65 · Üzemi feszültség: 230 V
Szállítás tartalma: LED-es lámpa nedves helyiségbe · Végzáró sapka · Falra szerelhető tartó · Szilikon tapadólap · Szilikon tapadó tömítés · Vízálló összekötő darab · Előtét készülék · Használati útmutató.
Figyelem: Hozzávaló tartozékok nélkül szállítjuk.
| Kivitel | Félkör |
|---|---|
| Üzemi feszültség | 230 V |
| Fényforrások száma | 1 |
| Fényforrás típus | LED |
| Foglalat | Fixen beépített LED-es |
| Teljesítmény fényforrásonként | 60 W |
| Teljesítmény | 60 W |
| Fényszín | 3000 K |
| Fényszín | Melegfehér |
| Fényáram/fényforrás | 7200 lm |
| Fényáram összesen | 7200 lm |
| Védelmi típus | IP65 |
| Szín | Alumínium |
| Anyag | Alumínium |
| Anyag | Műanyag |
| Méret | (H x Sz x Ma) 148 x 7.65 x 4.35 cm |
| Energiahatékonysági osztály | nem relatív |
| Magasság | 4.35 cm |
| Hossz | 148 cm |
| Szélesség | 7.65 cm |
| Sugárzási szög | 120 ° |
| Termék típus | LED-es polc alá szerelhető lámpa |
| Termékazonosító | 976404 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LEDmaxx |
| Cikkszám | 1991932 |
| Súly | 1.523 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.