LD Systems LDXS700 Nagy teljesítményű erősítő RMS teljesítmény kimeneti csatornánként 4 Ohm-nál: 350 W
Gyártó: LD Systems
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
LD Systems XS700 PA teljesítményerősítőTeljesítmény RMS / Max 2 x 200/350 W.D osztályú erősítő technológiánk lehetővé teszi a nagy teljesítmény hatékony megvalósítását a legkisebb helyekben anélkül, hogy túlzott energiaveszteség kelet...
Termékazonosító: 964028
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 170 990 Ft/db)
170 990 Ft
Teljesítmény RMS / Max 2 x 200/350 W.
D osztályú erősítő technológiánk lehetővé teszi a nagy teljesítmény hatékony megvalósítását a legkisebb helyekben anélkül, hogy túlzott energiaveszteség keletkezne. Csak 1 U és 3,4 kg tömegű XS400 készüléket minden olyan professzionális alkalmazáshoz tervezték, ahol fontos az egyszerű szállítás vagy tárolás, akár mobil, akár rögzített berendezésekben.
Ez a szöveg gépi fordítással készült.
Jellemzők:
Védőáramkörök: lágyindítás, rövidzárlat, egyenáram, túlmelegedés, túlfeszültség-vezérlő elemek: Be / Ki, Hangerő, Üzemmód (áthidalt / párhuzamos / sztereo), Föld emelése, Korlátozó, GainDisplay elemek: Teljesítmény, Jel, Klip, Védelem, Üzemmód ( áthidalt / párhuzamos) · Vonalbemeneti csatlakozók: 2 x XLR, 2 x 6,3 mm-es csatlakozó, RCA · Hangszóró kimeneti csatlakozók: 2 x SPK, 2 x pólusbilincsek · Hűtés: alacsony zajszintű ventilátor.
Műszaki adatok:
Csatlakozók: XLR bemenet,6,3 mm-es jack bemenet,RCA bemenet,Csavaros szorítók,SPK alj · Frekvencia (max.): 20000 Hz · Frekvencia (min.): 20 Hz · Méret, magasság: 44 mm · Méret, szélesség: 483 mm · RMS teljesítmény csatornánként 8 Ohm-nál: 200 W · RMS teljesítmény kimeneti csatornánként 4 Ohm-nál: 350 W · Súly: 3.4 kg · Termék típus: Nagy teljesítményű erősítő
| Teljesítmény/csatorna 4 ohmnál | 350 W |
|---|---|
| Teljesítmény/csatorna 8 ohmnál | 200 W |
| Frekvencia (max.) | 20000 Hz |
| Frekvencia (min.) | 20 Hz |
| Csatlakozók | XLR bemenet |
| Csatlakozók | 6,3 mm-es jack bemenet |
| Csatlakozók | RCA bemenet |
| Csatlakozók | Speakon alj |
| Csatlakozók | Csavaros szorítók |
| Súly | 3.4 kg |
| Szélesség | 483 mm |
| Magasság | 44 mm |
| Termék típus | Nagy teljesítményű erősítő |
| Termékazonosító | 964028 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | LD Systems |
| Cikkszám | 1077789 |
| Súly | 5.52 kg |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.








Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.