Porszívók
Lavor Ashley 901 Pro 82450010 Hamu szívó 1000 W 18 l
Gyártó: Lavor
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Lavor Ashley 901 Pro 82450010 Hamu szívó 1000 W 18 l
Termékazonosító: 848721
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 33 990 Ft/db)
33 990 Ft
| Üzemi feszültség | 230 V/50 Hz |
|---|---|
| Teljesítményfelvét (P1) | 1000 W |
| Teljesítmény (P2) | 800 W |
| Készülék dugalj | Nem |
| Levegő mennyiség (max.) | 30 l/mp |
| Anyag (tartály) | Acél |
| Gyűjtőtartály | 18 l |
| Kábelhossz (max.) | 3 m |
| Hossz | 390 mm |
| Szélesség | 370 mm |
| Magasság | 430 mm |
| Méret | (H x Sz x Ma) 390 x 370 x 430 mm |
| Súly | 5 kg |
| Termék típus | Hamu szívó |
| Termékazonosító | 848721 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Lavor |
| Cikkszám | 1092745 |
| Súly | 4.725 kg |
| Vonalkód | 8013298065745 |
Egészséges és rendkívül tiszta otthonra vágyik? A megfelelő porszívó segíthet abban! Válogasson a legnagyobb márkák széles választékából: Einhell, Makita, Kärcher, Bosch Professional és ECOVACS. Akkus vagy zsíkkos porszívók, kézi vagy hagyományos modellek - megtalálja a tökéletes eszközt az Ön igényeihez. A Tristar KR-3150, Siemens VSQ5X1230 és Bosch BKS611MTB porszívók csak néhány példa a kínálatunkból.
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.