Levegő hőmérséklet és páratartalom mérő higrométer Laserliner ClimaPilot 082.034A
Gyártó: Laserliner
Külső raktáron Szállítás: 1-3 munkanap
Digitális légnedvesség mérő harmatpont megadással, ClimaPilotHelyiség klíma gyors vizsgálatáhozGyári kalibrálásFunkciók: Környezeti hőmérséklet, relatív légnedvesség, harmatpont hőmérsékletJól kezelhető készülék a helyiség klí...
Termékazonosító: 387403
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 10 990 Ft/db)
10 990 Ft
Helyiség klíma gyors vizsgálatához
Gyári kalibrálás
Funkciók: Környezeti hőmérséklet, relatív légnedvesség, harmatpont hőmérséklet
Jól kezelhető készülék a helyiség klíma gyors vizsgálatához - Digitális kijelző min./max. értékekkel - Környezeti-/harmatpont hőmérséklet átkapcsolása
Műszaki adatok:
Alappontosság: 1 °C · Anyagnedvességmérő típus: Légnedvesség mérő · Hőmérséklet (max.): +50 °C · Hőmérséklet (min.): -10 °C · Kalibrált: Gyári standard · Légnedvesség méréshatár (max.): 99 % r. · Légnedvesség mérési tartomány (min.): 20 % r. · Méret, hossz: 19 mm · Méret, magasság: 27 mm · Méret, szélesség: 138 mm · Mérési pontosság, nedvesség: 5 % r. · Súly: 38 g · Tápellátás: 1 db LR 44 gombelem
Szállítás tartalma:
Légnedvességmérő · 1 db LR44 gombelem · Használati útmutató.
| Méret | (H x Sz x Ma) 19 x 138 x 27 mm |
|---|---|
| Súly | 38 g |
| Magasság | 27 mm |
| Hossz | 19 mm |
| Szélesség | 138 mm |
| Kalibrált | Gyári standard (tanúsítvány nélkül) |
| Jellemzők | Olvadáspont-/penészesedés jelző |
| Mérési pontosság, nedvesség | 5 % rF |
| Alappontosság | 5 % |
| Alappontosság | 1 °C |
| Légnedvesség méréshatár (max.) | 99 % rF |
| Légnedvesség mérési tartomány (min.) | 20 % rF |
| Hőmérséklet | -10 ... +50 °C |
| Tápellátás | LR 44 gombelem |
| Hőmérséklet (max.) | +50 °C |
| Hőmérséklet (min.) | -10 °C |
| Termék típus | Légnedvesség mérő |
| Termékazonosító | 387403 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Laserliner |
| Cikkszám | 1519013 |
| Súly | 163 g |
| Vonalkód | 4021563687886 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.














Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.