Lézermodul keresztvonal piros 5 mW Laserfuchs LFC650-5-12(9x20)
Gyártó: Laserfuchs
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Kereszt lézer, vörösLézer osztály 1Műszaki adatok: Anyag: Sárgaréz · Fényforrás típus (építőelemek): Lézermodul · Fókuszáló tulajdonság: Fix fókusz 1000 mm · Hullámhossz: 650 nm · Lézerosztály: 1 · Max. üzemi feszültség: 12...
Termékazonosító: 248744
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 13 990 Ft/db)
13 990 Ft
Lézer osztály 1
Műszaki adatok:
Anyag: Sárgaréz · Fényforrás típus (építőelemek): Lézermodul · Fókuszáló tulajdonság: Fix fókusz 1000 mm · Hullámhossz: 650 nm · Lézerosztály: 1 · Max. üzemi feszültség: 12 V/DC · Munkatávolság: 1 m · Méret, hossz: 20 mm · Sugár divergencia: 1 mrad · Sugárzási karakterisztika: Keresztvonal · Szín: Piros · Súly: 6 g · Teljesítmény: 5 mW · További műszaki adatok: Vonalvastagság: (1 m) 1.2 mm · Típus: LFC650-5-12(9x20)90 · Átmérő: 9 mm · Üzemi feszültség: 3 V/DC 12 V/DC · Üzemi feszültség (min.): 3 V/DC · Üzemi áram: 20 mA
Figyelem:
Lézersugárzás! Vegye figyelembe a biztonsági előírásokat! Ne nézzen közvetlenül a fénybe, mert az retinasérülést okozhat!
| Típus | LFC650-5-12(9x20)90 |
|---|---|
| Sugárzási karakterisztika | Keresztvonal |
| Fókuszáló tulajdonság | Fix fókusz, 1000 mm |
| Szín | Piros |
| Hullámhossz | 650 nm |
| Teljesítmény | 5 mW |
| Lézerosztály | 1 |
| Sugár divergencia | 1 mrad |
| Munkatávolság | 1 m |
| Üzemi feszültség | 3 - 12 V/DC |
| Üzemáram | 20 mA |
| Anyag | Sárgaréz |
| Méret | (Ø x H) 9 mm x 20 mm |
| Súly | 6 g |
| RoHS konform | Igen |
| Átmérő | 9 mm |
| Hossz | 20 mm |
| Üzemi feszültség (min.) | 3 V/DC |
| Max. üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Termék típus | Lézermodul |
| Termékazonosító | 248744 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Laserfuchs |
| Cikkszám | 816637 |
| Súly | 8.5 g |
| Vonalkód | 4260129041247 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.