Lézermodul pont piros 0.4 mW Laserfuchs LFD650-0.4-12(9x20)
Gyártó: Laserfuchs
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
Pontlézer, pirosLézer osztály 1Műszaki adatok: Anyag: Sárgaréz · Fényforrás típus (építőelemek): Lézermodul · Fókuszáló tulajdonság: Fix fókusz 5000 mm · Hullámhossz: 650 nm · Lézerosztály: 1 · Max. üzemi feszültség: 12 V/D...
Termékazonosító: 248742
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 11 990 Ft/db)
11 990 Ft
Lézer osztály 1
Műszaki adatok:
Anyag: Sárgaréz · Fényforrás típus (építőelemek): Lézermodul · Fókuszáló tulajdonság: Fix fókusz 5000 mm · Hullámhossz: 650 nm · Lézerosztály: 1 · Max. üzemi feszültség: 12 V/DC · Munkatávolság: 10 m · Méret, hossz: 20 mm · Sugár divergencia: 1 mrad · Sugárzási karakterisztika: Pont · Szín: Piros · Súly: 6 g · Teljesítmény: 0.4 mW · További műszaki adatok: Sugár Ø: (5 m) 4 - 5 mm · Típus: LFD650-0.4-12(9x20) · Átmérő: 9 mm · Üzemi feszültség: 3 V/DC 12 V/DC · Üzemi feszültség (min.): 3 V/DC · Üzemi áram: 25 mA
Figyelem:
Lézersugárzás! Vegye figyelembe a biztonsági előírásokat! Ne nézzen közvetlenül a fénybe, mert az retinasérülést okozhat!
| Típus | LFD650-0.4-12(9x20) |
|---|---|
| Sugárzási karakterisztika | Pont |
| Fókuszáló tulajdonság | Fix fókusz, 5000 mm |
| Szín | Piros |
| Hullámhossz | 650 nm |
| Teljesítmény | 0.4 mW |
| Lézerosztály | 1 |
| Sugár divergencia | 1 mrad |
| Munkatávolság | 10 m |
| Üzemi feszültség | 3 - 12 V/DC |
| Üzemáram | 25 mA |
| Anyag | Sárgaréz |
| Méret | (Ø x H) 9 mm x 20 mm |
| Súly | 6 g |
| RoHS konform | Igen |
| Átmérő | 9 mm |
| Hossz | 20 mm |
| Üzemi feszültség (min.) | 3 V/DC |
| Max. üzemi feszültség | 12 V/DC |
| Termék típus | Lézermodul |
| Termékazonosító | 248742 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Laserfuchs |
| Cikkszám | 816304 |
| Súly | 8.5 g |
| Vonalkód | 4260129041728 |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.






Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.