Laser Components Lézermodul Pont Zöld 1 mW
Gyártó: Laser Components
Rendelhető Szállítás: 3-5 munkanap
ZöldLézerosztály: 2Sugárzási karakterisztika: PontMűszaki adatok: Fókuszáló tulajdonság: Kollimált · Gyártói szín: Zöld · Hullámhossz: 525 nm · Hőmérséklet (max.): 60 °C · Hőmérséklet (min.): 0 °C · Lézerosztály: 2 · Max. üzemi...
Termékazonosító: 980883
Mennyiségi egység: 1 db (Egységár: 46 990 Ft/db)
46 990 Ft
Lézerosztály: 2
Sugárzási karakterisztika: Pont
Műszaki adatok: Fókuszáló tulajdonság: Kollimált · Gyártói szín: Zöld · Hullámhossz: 525 nm · Hőmérséklet (max.): 60 °C · Hőmérséklet (min.): 0 °C · Lézerosztály: 2 · Max. üzemi feszültség: 6 V/DC · Munkatávolság: 50 mm · Méret, hossz: 38 mm · Sugár divergencia: 1.5 mrad · Sugárzási karakterisztika: Pont · Teljesítmény: 1 mW · Átmérő: 12 mm · Üzemi feszültség (min.): 3 V/DC · Üzemi áram: 200 mA
| Sugárzási karakterisztika | Pont |
|---|---|
| Fókuszáló tulajdonság | Kollimált |
| Szín | Zöld |
| Hullámhossz | 525 nm |
| Teljesítmény | 1 mW |
| Lézerosztály | 2 |
| Sugár divergencia | 1.5 mrad |
| Munkatávolság | 50 mm |
| Üzemi feszültség | 3 - 6 V/DC |
| Üzemáram | 200 mA |
| Méret | (Ø x H) 12 mm x 38 mm |
| Átmérő | 12 mm |
| Hossz | 38 mm |
| Üzemi feszültség (min.) | 3 V/DC |
| Max. üzemi feszültség | 6 V/DC |
| Hőmérséklet (max.) | 60 °C |
| Hőmérséklet (min.) | 0 °C |
| Termék típus | Lézermodul |
| Termékazonosító | 980883 |
| Garancia | 2 év |
| Gyártó | Laser Components |
| Cikkszám | 1782874 |
| Súly | 21.8 g |
0 értékelés alapján
Oszd meg a véleményed!
Az értékeléshez jelentkezz be.


Még nem érkezekezett vélemény.
Segíts másoknak! Mondd el, mit gondolsz a termékről.